نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت آکام مدار با نام آکام آنلاین در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به کلیه مشترکینی می باشند که بصورت رسمی از نمایندگان این شرکت اقدام به خرید این محصولات نموده و یا محصولات خریداری شده در سامانه آکام آنلاین ثبت شده باشند.

مشترکین پس از تحویل کالا از نمایندگان رسمی این شرکت که ضمانت نامه آنها ممهور به مهر شرکت و کد فعال سازی ثبت خدمات مشتریان را با ارسال به شماره های ذکر شده در کارت گارانتی فعال نموده و درصورت نیاز به ارائه خدمات توسط این شرکت، کافیست با شماره تلفن خدمات آنلاین شرکت آکام مدار آسان تماس نمایند.

این شرکت در قبال ارائه خدمات اشخاص غیر آموزش دیده توسط این شرکت در قبال محصولات خود هیچ تضمینی و تعهدی نداشته و پس از احراز این خدمات هیچ گونه گارانتی در قبال آن محصول نخواهد داشت.
با تکیه بر کسب دانش فنی محصولات تولید شده توسط این شرکت توسط دانشمندان این مرز و بوم و بومی سازی آن به صورت کامل در تمامی مراحل تحقیق و توسعه، تولید سخت افزار و برنامه نویسی نرم افزاری دارای 2 سال ضمانت بی قید و شرط و 10 سال خدمات بعد از فروش می باشد و مصرف کننده می تواند در صورت خرابی بر اساس شرایط ضمانت نامه در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و این شرکت متعهد  می باشد که در اسرع وقت دستگاه مورد نظر را رفع خرابی کرده و یا در صورت نیاز به تعویض با توجه به شرایط مشتری آن را انجام بدهد.
بومی سازی صد درصدی محصول سبب ارتقاء کیفیت خدمات پس از فروش و تولید بدون محدودیت بر اساس نیاز مشتری شده است و کسب دانش فنی سبب پیشبرد و عدم نیاز به صنعت و صنعتگر خارجی و گامی است بسیار محکم در راستای نیل به استقلال صنعتی و ترویج کالای ایرانی شده است.

دسته: Uncategorized @fa

مطالب مرتبط

فلومتر و کنتور سیالات
فهرست
error: Content is protected !!